AutoandělAutoandělAutoanděl


Meyle HD Silentbloky na Škoda Fabia


AutoAnděl: Meyle HD Silentbloky na Škoda Fabia

Řešíte častý problém s vůlí ramen přední nápravy Škody Fabia? Vyzkoušeli jste již mnoho různých značek? Máme pro vás řešení! Jako distributor produktů německého výrobce Meyle vám nabízíme silentbloky ramen v kvalitě HD. Náhradní díly MEYLE-HD jsou konstrukčně přepracované tak, aby vydržely mnohem déle než jejich originální protějšky. Řada HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnost)

Náhradní díly MEYLE-HD jsou konstrukčně přepracované tak, aby vydržely mnohem déle než jejich originální protějšky. Řada HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnost) zahrnuje více než 560 položek navržených pro použití v tisíci různých modelů vozů. Příznakem „HD“ v čísle dílu můžete velice snadno identifikovat tyto díly v katalozích. Na těchto dílech je také výrazně vyznačené logo „HD“ a na jejich obalech je jakostní pečeť „HD-Quality“.

Pro vývoj HD dílů zkoumají naši inženýři v našem hlavním sídle v Hamburku náchylné díly na jejich slabá místa. Spolu s význačnými výzkumnými institucemi a partnery v oblasti technologií jsou pak vyvíjena řešení, která podstatně prodlužují životnost těchto dílů. Celkový systém vozidla nebo jeho částí není nikdy ovlivněn tímto řešením, komfort a funkcionalita jsou vždy plně zachovány - žádné kompromisy - pro zákazníky s nejvyššími požadavky! Ať už si zvolíte kterýkoli díl MEYLE, můžete si být jisti, že v naší společnosti Wulf Gaertner Autoparts AG je kvalita vždy na prvním místě.

náhradní díly pro vozidla | AutoAndělnanner_auto_andel
nanner_auto_andel

Provozní doba

Po - Ne      8.00 - 18.00

nanner_auto_andel

Kontakt

Havířská 357/80
400 10 Ústí nad Labem - Úžín
mobil: 739 272 866
tel.: 475 209 958
e-mail: autoandel@autoandel.cz

AutoAnděl náhradní díly
Ústí nad Labem
KONTAKT

nabízí mechanické díly, brzdové díly, podvozkove díly, filtry, rozvody motoru, konektory a příslušenství, výfuky, karosářské díly, plechové díly, plastové díly, světla, chemické produkty oleje, autoskla atd. elektrodíly zapalování, startéry a alternátory, autoalarmy, kapaliny, aditiva, tmely.

Havířská 357/80
Ústí nad Labem - Užín
400 10

739 272 866

475 209 958
© 2014 Copyright AutoAnděl.cz